Will I get better?

Ar mano būklė pagerės?

Psoriazinis artritas gali užsitęsti labai ilgai, tačiau tai nereiškia, kad visada jausitės blogai ir turėsite kentėti simptomus.1,2 Kiekvieno patirtis skirtinga, be to, ir patys turbūt pastebite, kad kartais simptomai susilpnėja ar net visai išnyksta.3 Gyvenimas su psoriaziniu artritu nebūtinai turi būti kasdienė kova, o jūs galite gyventi laimingai ir pilnavertiškai.4 Kiekvieną dieną žengdami bent po mažą žingsnelį, per ilgesnį laikotarpį galite pasiekti didelių sveikatos ir gyvenimo pokyčių.4

Perskaitykite mūsų patarimus dėl gyvenimo būdo, kurie padės kiekvieną dieną pasiekti bent po nedidelę pergalę.

Kai kurie pacientai pastebi, kad peršalimas suaktyvina psoriazinio artrito simptomus, todėl žiemą ypatingai rūpinkitės savimi.5
will I get better

Visuomet atminkite, kad gydymas yra svarbi ligos simptomų kontrolės dalis,1,5 todėl jei manote, kad gydymas neveiksmingas arba simptomai paūmėja, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą. Parinkome keletą naudingų patarimų, kurie padės konstruktyviai pasikalbėti su gydytoju, nes jūs turite valdyti psoriazinį artritą, o ne atvirkščiai.

Jus gali sudominti

Veskite dienoraštį apie tai, kaip jaučiatės

Antraip, lengvai pamesite suvokimą, kaip sekasi kovoti su liga.

Ar turite su gydytoju pasimatyti asmeniškai?

Dabar, kai gyvename COVID-19 laikais, su gydytoju dažnai galima pasikonsultuoti nuotoliniu būdu.

Apie gydymą

Sužinokite, kokios yra galimybės.

Nuorodos

  1. National Psoriasis Foundation. About psoriatic arthritis. Available at: https://www.psoriasis.org/about-psoriatic-arthritis Accessed: June 2020.
  2. WebMD. Psoriatic arthritis. Available at: https://www.webmd.com/arthritis/psoriatic-arthritis/psoriatic-arthritis-the-basics Accessed: June 2020.
  3. Lee S, et al. Pharm and Ther 2010;35(12):680-9.
  4. National Psoriasis Foundation. Living with psoriatic arthritis. Available at: https://www.psoriasis.org/about-psoriatic-arthritis Accessed: June 2020.
  5. Creakyjoints. Psoriatic arthritis flare-ups. Available at: https://creakyjoints.org/living-with-arthritis/psoriatic-arthritis-flare-ups/ Accessed: June 2020.